NATURALNESPOSOBY.pl-zdrowa-watroba-domowy-sposob-napoj-na-oczyszczanie

WĄTROBA, JAK JĄ OCZYŚCIĆ. Wątroba będzie jak nowa a ty będziesz wyglądać o 10 lat młodziej ale…

Udostępnij innym ...

Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „No to mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). JAK DLA MNIE REWELACJA!....>>>"
WĄTROBA, JAK JĄ OCZYŚCIĆ. Wątroba będzie jak nowa a ty będziesz wyglądać o 10 lat młodziej ale…
4.4 (88.75%) 32 votes

Wątroba będzie jak nowa a ty będziesz wyglądać o 10 lat młodziej. Naturalny, domowy sposób na zdrową wątrobę. Więcej korzyści zdrowotnych niż tylko oczyszczenie wątroby.

Wątroba jest jednym z najważniejszych narządów w organizmie. Jest ona odpowiedzialna za usuwanie toksyn i odpadów z krwi, a także odgrywa rolę w procesie spalania tłuszczu. Dlatego ważne jest, aby utrzymać ją w czystości i poprawnie działającą w każdej chwili.

Złe odżywianie, a także złe nawyki, takie jak nadużywanie alkoholu lub leków może znacząco zaszkodzić wątrobie. Proces regeneracji wątroby jest długi i wymaga spożywania zdrowej żywności i prowadzenia zdrowego trybu życia w ogóle. Jednakże, istnieje również naturalny środek, który może pomóc.  Można też zastosować sposób, który bardzo lubię, bo dzięki niemu chudnę i spalam tłuszcz i oczyszczam organizm (ale to już nie jest domowy sposób – jednak bardzo skuteczny)

NATURALNESPOSOBY.pl-zdrowa-watroba-domowy-sposob-napoj-na-oczyszczanie
Napój ten jest wykonany z zaledwie kilku prostych składników i oferuje o wiele więcej korzyści zdrowotnych niż tylko oczyszczenie wątroby.

Jest silnym przeciwutleniaczem, który może zapobiegać rakowi, wzmacnia układ odpornościowy, oczyszcza krew z toksyn, reguluje poziom cholesterolu oraz cukru we krwi, jak również oczyszcza skórę.

Oto jak go przygotować – Składniki:
– 1 ogórek
– 2 cytryny
– garść natki pietruszki
– 200 ml. wody

Przygotowanie i stosowanie:
Wystarczy wymieszać składniki w blenderze aż do uzyskania jednorodnej mikstury, a następnie spożywać 1-2 szklanki tego napoju dziennie. Powtarzaj to przez na miesiąc, a następnie zrób 2-tygodniową przerwę i powtórz ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to polub i udostępnij dalej oraz poznaj inne wpisy na blogu
loading...
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „No to mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). JAK DLA MNIE TO REWELACJA !!! ....>>>"      

źródło: ZDROWIE.HOTTO.PL

Polub i udostępnij innym, może się komuś przydać
 

 


Udostępnij innym ...

Comments

comments

Dodaj komentarz