GRZYBICA PAZNOKCI. JAK w 2 dni WYLECZYĆ GRZYBICĘ stóp i paznokci i 9 naturalnych sposobów.

Spread the love
   

GRZYBICA PAZNOKCI. JAK WYLECZYĆ GRZYBICĘ stóp i paznokci w 2 dni. Aż 9 SKUTECZNYCH, domowych sposobów na grzybicę stóp i paznokci.
9-ty NATURALNY SPOSÓB NAJLEPSZY – EFEKTY W 2 DNI

GRZYBICA PAZNOKCI (infekcje grzybicze paznokci) to zmiany w obrębie paznokci, uszkodzenie wewnętrznej płytki paznokci na dłoniach i stopach.

To uszkodzenie powodują chorobotwórcze grzyby.

naturalnesposoby.pl-grzybica-paznokci

GRZYBICA PAZNOKCI – POCZĄTEK – OBJAWY I PRZYCZYNY

Grzybica paznokci jest zaraźliwa i może rozprzestrzeniać się z człowieka na człowieka poprzez artykuły gospodarstwa domowego, obuwie i odzież.

Ryzyko zakażenia grzybicą paznokci jest zwiększone u osób z zaburzonym metabolizmem i z chorobami przewlekłymi. Od tej nieprzyjemnej choroby nikt nie jest bezpieczny (wizyty na basenach lub saunach, w domu, zakładanie cudzego obuwia i wiele innych okazji).

– Wiele osób nie wie, że mają ten problem, ponieważ infekcja atakuje wewnętrzną stronę paznokcia, powodując uszkodzenie i na początku jest prawie niewidoczna.

– Później chory paznokieć zmienia barwę, staje się pogrubiony i zaczyna się wykrzywiać. Jest to sygnał, że dopadła nas GRZYBICA.

Jeśli choroba jest zlokalizowana i nie rozprzestrzeniła się na inne paznokcie, można ją wyleczyć za pomocą naturalnych zasobów. Medycyna jest trochę sceptyczna co do leczenia infekcji grzybiczych ludowymi środkami, ale nie zaprzecza ich skuteczności.

Zdaniem lekarzy, eliminacja zakażenia grzybicze paznokci jest możliwa tylko poprzez połączenie naturalnej i farmakologicznej metody leczenia.

Więc jeśli masz tą przypadłość, skonsultuj się z lekarzem, który oceni przebieg choroby i przepisze kompleksowe leczenie.

Jak leczyć zakażenie grzybicze paznokci. Aż 9 NATURALNYCH SPOSOBÓW NA GRZYBICĘ.

Regularnie stosuj TE NATURALNE SPOSOBY. Możesz stosować je zamiennie.

Po zakończeniu leczenia musisz wymienić obuwie na nowe. Niestety, pozbycie się źródeł zakażenia jest bardzo istotne. Oczywiście również trzeba porządnie wyprać skarpety/rajstopy, żeby pozbyć się resztek grzybów.

1/9. GRZYBICA PAZNOKCI – PROPOLIS
Jednym z najbardziej skutecznych leków do leczenia grzybicy paznokcia jest 20% roztwór kropli propolis. Lek jest nakładany wacikiem na chorobowo zmieniony paznokieć na kilka minut.

Procedura odbywa się co wieczór przed pójściem do łóżka. Jeśli możesz, kup prawdziwy propolis od pszczelarza. Owiń palec gazą i pozostaw na noc.

Powtarzanie procedury co noc może doprowadzić do całkowitego wyzdrowienia. Ten sam propolis może być używany przez długi czas, ponieważ nie traci swoich właściwości leczniczych.

Wiadomo, że ma bakteriologiczne i bakteriobójcze działanie wobec większości bakterii, lepsze na Gram-dodatnie niż Gram-ujemne.

Aktywnie działa na drobnoustroje, grzyby, wirusy i ma również działanie przeciwzapalne na skórę i tkanki oraz bardzo silne działanie znieczulające.

Propolis wzmacnia obronę immunologiczną organizmu 3-6 krotnie. W naturze jest to unikalny i bardzo cenny środek.

2/9. GRZYBICA PAZNOKCI – PŁYN LUGOLA

Jak powiedział pewien lekarz: Jod jest najlepszym antybiotykiem, przeciwwirusowym i antyseptycznym wszystkich czasów.

Przebieg leczenia trwa 20 dni, stosuje się codziennie 1 kroplę 5% roztworu jodu (roztwór Lugola) na zakażony paznokieć.

Pozostałe paznokcie, które nie mają objawów zakażenie grzybiczego, należy również traktować w ten sam sposób, ale rzadziej: raz na 2 dni.

Przez około 7 dni po rozpoczęciu leczenia może pojawić się uczucie mrowienia, ale nie ma powodu do niepokoju.

Jest to sygnał, że paznokcie zaczynają powoli się odradzać.

Jednakże, jeśli pieczenie i ból staną się nie do zniesienia, należy wstrzymać kurację lub stosować jod rzadko, raz na 2 dni.3/9. GRZYBICA PAZNOKCI – OLEJEK z drzewa herbacianego (tea tree)
Olejek eteryczny z drzewa herbacianego jest jednym z najpotężniejszych ziołowych środków antyseptycznych, który ma bardzo silne właściwości anty-grzybicze.

Drzewo herbaciane działa antyseptycznie lepiej niż alkohol.

Pod względem swojej skuteczności w niszczeniu drobnoustrojów chorobotwórczych, może być porównywane z chlorem, oczywiście bez niebezpiecznych efektów ubocznych, które powoduje chlor.

Umieść cienką warstwę olejku na zainfekowanych paznokciach i podeszwie (jeśli masz grzybicę palców). Można go używać kilka razy dziennie.

4/9. GRZYBICA PAZNOKCI – OLEJEK herbaciany i lawendowy
Wymieszaj pięć kropli olejku lawendowego i olejku z drzewa herbacianego.

Użyj bawełnianego wacika, aby zastosować ten roztwór pod górną krawędzią paznokci i okolicy. Powtarzaj dwa lub trzy razy dziennie.

5/9. GRZYBICA PAZNOKCI – Soda
Proces pozbywania się grzybicy sodą jest dwuetapowy:

a. Wymieszaj 1 szklankę octu (jabłkowy lub spirytusowy) z wystarczającą ilością wody, aby zanurzyć nogi lub tylko palce (na 15 minut), a potem osusz dokładnie za pomocą ręczników papierowych.

b. Wymieszaj kilka łyżek sody z taką ilością wody, aby zanurzyć stopy.

Po 15 minutach dokładnie wysusz stopy ręcznikami papierowymi. Rób to dwa razy dziennie.

6/9. GRZYBICA PAZNOKCI – Sok cytrynowy
Zmieszaj równe ilości soku z cytryny i oliwy z oliwek i użyj tej mieszaniny do masażu zakażonego obszaru.

Po kilku godzinach spłucz, dokładnie wytrzyj i osusz.

Oliwa z oliwek pomoże zmiękczyć skórę, a sok z cytryny pomoże w usuwaniu zakażenia grzybiczego.

7/9. GRZYBICA PAZNOKCI – OLEJ czosnkowy z octem.
Wymieszaj takie same ilości oleju czosnkowego z taką samą ilością białego octu.

Nanieś tę mieszankę na zakażony paznokieć i wokół zarażonego paznokcia i przykryj leczony palec bandażem.

Zostaw to na kilka godzin. Powtarzaj codziennie.
8/9. GRZYBICA PAZNOKCI – OCET jabłkowy z wodą.
Wymieszaj równe części octu jabłkowego i wody. Zanurz stopę (paznokieć) w tym roztworze przez 30 minut.

Rób to codziennie przez kilka tygodni. Kiedy skończysz, dokładnie osusz paznokieć.

9/9. GRZYBICA STÓP I GRZYBICA PAZNOKCI – OCET – EFEKTY W 2 DNI – FILM
Użycie 10% octu spirytusowego przyspiesza pozbycie się grzybicy.

W każdej metodzie ważne jest bardzo dokładne wysuszenie stóp (użyj ręczników papierowych i dodatkowo suszarki do włosów (ustaw tak, żeby powietrze nie było zbyt gorące).

Jednak trzeba to prawidłowo wykonać.

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu. Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania

„...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"  

... sprawdź to ... i >>> zobacz więcej: dlaczego.info #zdrowie #ciekawe #popularne #dlaczego #porady #kobieta #zdrowotne #przepisy #rady #metody #ciekawostki ... źródło:Przepisy

źródło: goodmorningcenter.com/how-to-treat-a-fungal-infection-of-the-nails-naturally/,
commons.wikimedia.org/wiki/File:Onycholysis_right_hand_34yo_male_ring_and_little_fingers_non-fungal.jpg, youtube.com/watch?v=hjTcViwbGIs, commons.wikimedia.org/wiki/File:Onychomycosis_due_to_Trychophyton_rubrum,_right_and_left_great_toe_PHIL_579_lores.jpgcommons.wikimedia.org/wiki/File:Onycholysis_left_hand_34yo_male_ring_and_little_fingers_non-fungal.jpg, zdrowie.hotto.pl

Add Comment

To lubię: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | HUMOR | Tajemnicze | ŚmieszneZwierzęta | BUZZ | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | hot | CzasNaZioła | travelfreeads | OtoDlaczego | podróże | fun | Uroda | popularne | DlaKobiet | UrodaZdrowie | zwierzaki | WeightLoss | UlubioneInspiracje